Avārijas dienesta numurs: +371 22009333

Apsaimniekošana

Apsaimniekošana

Saskaņā ar likuma “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju” 50.panta septīto daļu valsts dzīvojamās mājas valdītāja vai pašvaldības pienākums ir pārvaldīt dzīvojamo māju līdz tās pārvaldīšanas tiesību nodošanai dzīvokļu īpašnieku sabiedrībai vai ar dzīvokļu īpašnieku savstarpēju līgumu pilnvarotai personai, ja dzīvojamā mājā nav privatizēti visi privatizācijas objekti. Pienākums pārvaldīt dzīvojamo māju valsts dzīvojamās mājas valdītājam vai pašvaldībai ir arī tad, ja dzīvojamā mājā ir privatizēti visi privatizācijas objekti, bet nav sasaukta dzīvokļu īpašnieku kopsapulce saskaņā ar šā likuma 51.panta otro daļu.

Ar 2002.gada 16.decembra līgumu Mārupes novada pašvaldība uzdeva  MKP pārvaldīt pašvaldības vietā un vārdā  Skultes un Tīraines ciemos esošās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, līdz šīs mājas dzīvokļu īpašnieki pārņems pārvaldīšanas tiesības.

Līdz 2020.gadam pārvaldīšanas tiesības nav pārņēmušas 9 mājas.

Pārvaldīšanas pakalpojumu nodrošina MKP Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanas  nodaļa.

Pārvaldnieks - MKP Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Dace Vītoliņa.

Tālr.Nr. 27387733

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pieņemšanas laiki klātiene, iepriekš zvanot un pierakstoties uz tālruni. 27387733

©2021 Mārupes komunālie pakalpojumi.

meklēšana