Avārijas dienesta numurs: +371 22009333

Jaunumi

Turpinot Emkp.pngiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta Nr. 5.3.1.0/16/I/003 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Mārupē, 4. kārta” īstenošanu un ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstību Mārupes novadā, 2020.gada 2.jūnijā AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” noslēdza kopā 3 iepirkuma līgumus ar SIA “VELVE”  par ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu būvdarbiem Mārupes novadā.

No līguma darbu uzsākšanas sākuma līdz 2020.gada novembrim Mārupes novadā kopā izbūvēti:

  • 8,5 km sadzīves kanalizācijas pašteces tīklu;
  • 2,3 km sadzīves kanalizācija spiedvada tīklu;
  • 6,4 km ūdensapgādes tīklu,

Ar ūdenssaimniecības tīklu būvdarbu laika grafiku un satiksmes organizācija shēmām sadalījumā pa ielām iespējams iepazīties mājaslapā www.marupe.lv, sadaļā “Sabiedrība” > “Vide un infrastruktūra” > “Ūdenssaimniecība”.

Papildus, šobrīd norit atklāts konkurss “Mārupes un Vētras ciemu ūdenssaimniecības sistēmas attīstība”, kura ietvaros plānots noslēgt vēl 2 būvdarbu līgumus, un 2021. – 2022.gada laikā veikt ūdenssaimniecības tīklu izbūvi Rītausmas ielā, Kalnupes ielā, Mārupītes gatvē, Lapiņmuižas ielā, Mežgravu ielā, Silāju ielā, Forstu ielā, Medņu ielā, Jaunsiliņu ielā, Strautu ielā, Vīndedžu ielā, Liliju ielā, Priekuļu ielā, Puķu ielā, Ziedleju ielā, Unnes ielā, Zieduklēpju ielā, Zemzaru ielā un Ziediņu ielā.

Ar ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības plāniem Mārupes novadā detalizētāk iespējams iepazīties AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” mājaslapā www.mkp.lv, sadaļā “Pakalpojumi” > “Ūdenssaimniecība” > “Tīklu pārklājums”

mkp1.jpg

AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” (MKP) informē, ka ārkārtas situācijas laikā netiks mainīti ūdens patēriņa skaitītāji, kam beidzies verifikācijas termiņš, privātmājās.

Atbilstoši normatīvajam regulējumam:

  • skaitītāju nomaiņu privātmājām drīkst veikt tikai sabiedriskā pakalpojuma sniedzējs,
  • privātīpašniekam (pakalpojuma saņēmējam) ir aizliegts jebkādā veidā iejaukties uzskaites mezglā, noņemt, vai uzlikt mēraparātu, noņemt plombu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt pa tālruni 25488203.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām AS “Mārupes komunālie pakalpojumi”.

Sakarā ar vīrusa Covid-19 straujo izplatību Mārupes komunālie pakalpojumi no 3.novembra apmeklētājus apkalpos izmantojot attālinātās saziņas iespējas.

Iespēju robežās aicinām izmantot attālinātās saziņas iespējas. Ja tomēr nepieciešams tikties klātienē ar konkrētu speciālistu, iepriekš obligāti pieteikt vizīti, pa tālruņa nr. 28670000 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Vizīte ir pieteikta, pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Iesniegumus iespējams atstāt pastkastē pie Mārupes komunālo pakalpojumu durvīm, Viršu ielā 6, Tīrainē vai nosūtīt pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informējam ka ir iespējamas ūdens spiediena izmaiņas Jaunmārupē līdz šī gada 30. novembrim, sakarā ar vecās ūdens apgādes sistēmas atslēgšanu un klientu pārslēgšanu uz jaunizbūvēto ūdens apgādes maģistrāli. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Janvāris 2021
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

 

 

 

MKP vīzija

Uzticams, klientiem draudzīgs, finansiāli patstāvīgs un vides prasībām atbilstošs komunālo pakalpojumu sniedzējs Mārupes novadā.

©2021 Mārupes komunālie pakalpojumi.

meklēšana