Avārijas dienesta numurs: +371 22009333

Jaunumi

AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” informē, ka sakarā ar plānotiem darbiem elektrotīklā, tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde 28.10.2020. no plkst. 10.00 līdz plkst. 17:00.

            Vēršam Jūsu uzmanību, ka norādītais elektroenerģijas piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no remonta darbu ilguma. Elektroenerģijas piegāde var tikt atjaunota pirms norādītā laika, bez iepriekšēja brīdinājuma.

            Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzam ar mums sazināties rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,

A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi”

Informējam, ka tehniskU iemeslu dēļ, 2020. gada 21. oktobrī Skultes ciemā no plkst. 9.00. līdz 11.30  tiks atslēgta ūdens padeve.  Lūdzam Jūs sagatavot ūdens krājumus. Ūdens piegāde var tikt atjaunota pirms norādīta laika.   

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi”

Ņemot vērā vīrusa COVID-19 straujo izplatību, drošības apsvērumu dēļ, Mārupes komunālie pakalpojumi iedzīvotājus klātienē pieņems ceturtdienās, no plkst. 9.00 līdz 18.00 pēc iepriekšēja pieraksta.

Apmeklētājiem dodoties pie speciālista obligāti jāizmanto mutes un deguna aizsegs!

Iespēju robežās aicinām izmantot attālinātās saziņas iespējas. Ja tomēr nepieciešams tikties klātienē ar konkrētu speciālistu, iepriekš obligāti pieteikt vizīti, pa tālruņa nr. 28670000 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Vizīte ir pieteikta, pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Iesniegumus iespējams atstāt pastkastē pie Mārupes komunālo pakalpojumu durvīm, Viršu ielā 6, Tīrainē.

Informējam ka ir iespējamas ūdens spiediena izmaiņas Jaunmārupē līdz šī gada 30. novembrim, sakarā ar vecās ūdens apgādes sistēmas atslēgšanu un klientu pārslēgšanu uz jaunizbūvēto ūdens apgādes maģistrāli. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ņemot vērā straujo COVID-19 izplatību Latvijā, ir pieņemts lēmums, ka Mārupes komunālo pakalpojumu telpās apmeklētājiem no pirmdienas, 12.oktobra, apmeklējot speciālistus, jāizmanto mutes un deguna aizsegu.

Ja apmeklētājs ierodas bez mutes un deguna aizsega vai aizsargmaskas, darbiniekiem ir tiesības lūgt aizsegu uzlikt. Sargāsim sevi un viens otru! 

Iespēju robežās aicinām izmantot attālinātās saziņas iespējas. Ja tomēr nepieciešams tikties klātienē ar konkrētu speciālistu, aicinām iepriekš pieteikt vizīti, sazinoties ar speciālistu telefoniski.

SAZIŅAI
28670000 /Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

©2020 Mārupes komunālie pakalpojumi.

meklēšana