Šodien 16.07.2020. Avāriju vai bojājumu gadījumā visu diennakti var zvanīt +371 22 009 333
Aktuāla informācija:
AS “Mārupes komunālie pakalpojumi”

AS "Mārupes komunālie pakalpojumi" informē, ka no 2019. gada 1. marta īpašniekiem, kas rēķinus par A/S "Mārupes komunālie pakalpojumi" sniegtajiem pakalpojumiem turpmāk vēlas saņemt drukātā veidā, papildus rēķinā tiks iekļauta rēķina piegādes maksa EUR 0,60 (ar PVN) apmērā par katru izdrukāto un nosūtīto rēķinu.


PAZIŅOJUMS

AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” informē, ka no 2019. gada 1. marta īpašniekiem, kas rēķinus
par A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi” sniegtajiem pakalpojumiem turpmāk vēlas saņemt drukātā veidā, papildus rēķinā tiks iekļauta rēķina piegādes maksa EUR 0,60 (ar PVN) apmērā par katru izdrukāto un nosūtīto rēķinu.

Ja turpmāk Jūs rēķinus nevēlaties saņemt drukātā veidā, lūdzam savu vēlmi saņemt rēķinus elektroniski (iesniegums brīvā formā) izteikt mums sekojoša veidā:        
  • nosūtot iesniegumu e-pastu uz info@mkp.lv      
  • nosūtot iesniegumu pa pastu uz AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” adresi, Viršu ielā 6, Tīrainē, Mārupes novads, LV 2167,       
  • iesniedzot iesniegumu personīgi AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” birojā Viršu ielā 6, Tīrainē, Mārupes novadā,         
  • ieliekot iesniegumu pasta kastītē Skultes iela 15-1, Skultē, Mārupes novadā, vai Viršu ielā 6, Tīrainē, Mārupes novadā.

Iesniegumā, lūdzam norādīt precīzu Jūsu e-pasta adresi, uz kuru turpmāk vēlaties saņemt rēķinus.

ATGĀDINAM, ka mājsaimniecībā patērētā aukstā un karstā ūdens skaitītāju rādījumus var nodot izmantojot interneta pieslēgumu:

http://skaititaji.marupe.lv

https://www.mkp.lv/

Jautājumos, kas saistīti ar reģistrāciju interneta portālā un/ vai skaitītāju rādījumu nodošanu, lūdzam sazināties ar A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi” zvanot pa tālruni: 28670000.