Šodien 12.08.2020. Avāriju vai bojājumu gadījumā visu diennakti var zvanīt +371 22 009 333
Aktuāla informācija:
AS “Mārupes komunālie pakalpojumi”

Tiek veikta inženiertopogrāfiskā uzmērīšana ūdenssaimniecības infrastruktūras turpmākai attīstībai Mārupes, Tīraines, Vētras ciemos un Šosciemā.
Cienījamie Mārupes novada iedzīvotāji!

A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi” sadarbībā ar Mārupes novada domi ir uzsākusi darbu pie tehniskā projekta izstrādes ūdenssaimniecības infrastruktūras turpmākajai attīstībai. Projektēšanas darbus veic SIA ‘Firma L4”.

Lai izstrādātu tehnisko projektu, Mārupes, Tīraines, Vētras ciemos un Šosciemā tiek veikta inženiertopogrāfiskā uzmērīšana, ko veic SIA “Izpēte”.

A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi”, lūdz iedzīvotājus sadarboties ar SIA “Firma L4” un SIA “Izpēte” darbiniekiem un ļaut tiem piekļūt privātīpašumā esošajai sadzīves kanalizācijas sistēmai tās uzmērīšanai, lai tehniskajā projektā precīzi tiktu paredzēta katra īpašuma pieslēguma vieta centralizētās sadzīves kanalizācijas sistēmai, kā arī būtu iespējams izstrādāt principiālo tehnisko risinājumu pieslēguma izveidei katram īpašumam.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi”, projektu koordinatoru Pēteri Stafecki, zvanot pa tālruni 26454989.

Cerot uz veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību,
ar cieņu, A/S “Mārupes komunālie pakalpojumi”.